Tsurumi

Компанія Tsurumi була заснована в далекому 1924 році в Осаці, Японія, а виробництвом занурювальних насосів займається з 1954 р. Більш ніж 60-ти річний досвід дає повне право вважати Tsurumi одним з кращих виробників погружних насосів у світі.

Всі заводи Tsurumi відрізняються ефективним і вдосконаленим виробничим процесом із застосуванням повністю інтегрованих систем потокового виробництва, що дозволяє випускати підприємству більше 1 млн насосів на рік.

Великі сучасні науково-дослідні підрозділи компанії створюють оптимальні умови для експериментів і випробувань всіх типів насосів, а також розробки нових видів продукції для розширення можливостей і сфер застосування насосів.

Девіз Tsurumi - «STRONGER FOR LONGER», який неможливо перекласти дослівно, означає прагнення компанії виробляти продукт з безкомпромісною якістю, завдяки чому кожен клієнт отримає надійне і довговічне рішення для своїх завдань.

На даний момент дилерська мережа Tsurumi покриває всі континенти, а продукція компанії завоювала популярність практично у всіх галузях життєдіяльності людини.

В Україні насосне обладнання Tsurumi представляє ПП «Фловекс», який протягом більше 10 років займається підбором і реалізацією промислового насосного обладнання та систем гідротранспорту. Професіоналізм колективу ПП «Фловекс» і якість обладнання Tsurumi допоможуть вам зробити правильний вибір.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: